Organizer na łóżeczko – czy jest niezbędny?

Wiele mam, spodziewających się pierwszego dziecka, nie do końca wie, co tak naprawdę jest niezbędne maluchowi w pierwszych dniach, tygodniach i miesiącach życia. Szukając rad w fachowej prasie czy na blogach innych mam, często zostają zasypane mnóstwem niekoniecznie sprawdzonych i rzetelnych informacji. Odpowiadamy dziś, czy taki gadżet jak organizer na łóżeczko przyda się mamom?

organizer do łóżeczka dla niemowlaka
  1. Bardzo popularny
    Organizer na łóżeczko to ostatnio bardzo modny dodatek. Można go kupić zarówno w zestawie akcesoriów łóżeczkowych jak i oddzielnie. Wiele mam ceni go za designerski wygląd oraz funkcjonalność. Dzięki licznym kieszonkom, można w nim przechowywać wszystkie niezbędne rzeczy służące do szybkiego przebrania malucha. W jego kieszonkach często więc znajdują się pampersy, chusteczki nawilżane, śpioszki na zmianę czy kremy i posypki
  2. Modny dodatek
    Organizer na łóżeczko to również bardzo modna ozdoba nie tylko samego łóżeczka, ale i całego kącika lub pokoju dziecięcego. Wykony jest z dobrych jakościowo materiałów oraz można go kupić prawie w każdym dostępnym wzorze i kolorze – dzięki czemu świetnie się dopasowuje do każdego pokoju dziecięcego. Najbardziej popularne ostatnio wzory to te kwiatowe, w gwiazdki, w zwierzęta lub w pastelowe kolory.
  3. Cena
    Organizer na łóżeczko to wydatek już od około 40 do nawet 100 zł. Wszystko zależy od materiału, z którego jest wykonane, marki czy producenta. Wiele mam decyduje się na zakup kompletów (np. poszewka na kołderkę, organizer na łóżeczko i przewijak). Wówczas taki komplet jest bardziej opłacalny niż kupno każdego asortymentu oddzielnie.