Magiczna kostka Naoki Yoshimoto – na czym polega jej sekret?

W dzisiejszych czasach na półkach sklepowych można znaleźć nie tylko klasyczną kostkę Rubika, ale również zdecydowanie bardziej zaawansowane łamigłówki, przy których można spędzić bardzo wiele godzin. W ostatnim czasie jest bardzo duży boom na magiczną kostkę Naoki Yoshimoto, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z jej olbrzymimi możliwościami.

Na czym polega fenomen?

Magiczna kostka z https://www.kostkirubika.pl/pl/c/Magiczna-kostka/17 Naoki Yoshimoto to nic innego jak zwykły sześcian, który można podzielić na dwie oddzielne kostki, które z kolei można przekształcić w dwa romby (złoty i srebrny). Każdy z rombów składa się z 12 ścian, które można dowolnie przekształcać na wiele sposobów, dzięki czemu zabawa jest praktycznie nieograniczona. 

Gdzie można kupić magiczną kostkę?

Oryginalną magiczną kostkę można kupić w porządnych sklepach z łamigłówkami logicznymi. Warto również systematycznie odwiedzać aukcje online, na których można znaleźć nie tylko nowe, ale również używane magiczne kostki w bardzo przystępnej cenie. Osoby, które czują się na siłach, mogą oczywiście samodzielnie spróbować wykonać swoją własną magiczną kostkę. W tym zadaniu pomóc może na przykład popularna drukarka 3d, dzięki której będzie można wydrukować swoją wymarzoną magiczną kostkę. Złota/srebrna wersja Yoshimoto Cube No. 1 to wydatek około 30$. Warto wspomnieć również i o tym, że oryginalna magiczna kostka sprzedawana jest w wielu sklepach pod nazwą Shinsei Mystery.