Lalki LOL Surprise

Lalki to niepodważalnie jedna z ulubionych zabawek każdej dziewczynki. W ostatnim czasie miano bestsellera ze świata zabawek zyskały lalki LOL Surprise.
Lalki cieszą się ogromną popularnością i są częstym wyborem zarówno młodszych, jak i nieco starszych dziewczynek. Jeden z największych czynników przyczyniających się do tak dużej sławy lalek LOL Surprise to pudełko z laleczką, które zawiera w sobie niespodziankę. W wybranych opakowaniach można znaleźć większą ilość niespodzianek. Laleczki mogą mieć wiele postaci. Dostępne są lalki w stylu hip-hop, rock lub glamour, wielbicielka pływania bądź królowa w koronie.

Co oznacza LOL?

Choć znaczenie LOL nie jest dokładnie sprecyzowane, to przyjmuje się, że definicją tego słowa może być „Lots Of Laughts” – czyli bardzo dużo śmiechu. Śmiech może być wywołany zaskoczeniem oraz pięknem i urokiem laleczki, zwierzątek oraz pozostałych akcesoriów ukrytych w opakowaniu laleczek LOL Surprise. Równie dobrze można przyjąć, iż LOL to niemal to samo, co WOW.

Lalki LOL Surprise – magia niespodzianek

Laleczki LOL Surprise mogą skrywać się w wielu rozmaitych pudełeczkach. Może to być kapsuła, kula, walizka czy zwykłe pudełko. W opakowaniu możemy znaleźć nie tylko lalki, ale również zwierzątka cenione przez wszystkie dziewczynki. Co prawda z zawartych na opakowaniach opisów można dowiedzieć się, co zawierają pudełka, jednak cała prawda wychodzi na jaw dopiero po rozpakowaniu zabawki. Przykładowo w kapsułkach można napotkać się na laleczkę bądź zwierzątko, ale nieznany jest ich konkretny model. Cała magia zaczyna się dopiero po otworzeniu kapsułki. Z instrukcji dołączonej do zabawki, możemy dowiedzieć się, jakie możliwości posiada wylosowana przez nas zabawka. Różnorodne kolory i kształty oraz wiele możliwości zabawek sprawiają, że lalki stały się bardzo atrakcyjnym produktem w świecie zabawek.

Zestawy LOL Surprise

Oprócz samych lalek, na rynku dostępne są także zestawy LOl Surprise. Mogą zawierać domy czy mebelki dla lalek. Może to być także kamper z basenem, zjeżdżalnią czy grillem.