Pieluchy tetrowe – znane od lat

Pieluchy tetrowe to jeden z tych uniwersalnych i ponadczasowych artykułów, które używały mamy kilkadziesiąt lat temu oraz dziś. Posiadają one wiele zastosowań, a ich wzory i cena zdecydowanie zachęcają do zakupu. Jakie pieluchy będą najlepsze dla dzieci?

Im prostsze, tym lepsze


Niektóre mamy zamiast popularnych, jednorazowych pieluch dostępnych w sklepach, stawiają na wielorazowe pieluszki tetrowe. Są one zdecydowanie bezpieczniejsze i bardziej wygodne dla skory w pierwszych dniach życia. Jeżeli chce się stosować jako wielorazową pieluszkę warto wybrać te najprostsze, białe modele o wymiarach 50 × 50 cm.

Kolorowe i wzorzyste


Pieluchy tetrowe dla niemowlaka mogą przypominać najemców, magiczne bajki. Producenci starają się, by zauroczyć mamy ciekawymi wzorami oraz pięknymi kolorami. Dlatego też, w sklepach można spotkać tetrowe pieluchy z sówkami, pieskami, kotkami, postaciami z różnych bajek oraz z innymi, uroczymi wzorami. Ponadto, pieluszki tetrowe można już kupić w każdym możliwym kolorze.

Atrakcyjne ceny pieluszek tetrowych


Pieluszki z tetry – https://mrbobas.pl/pieluchy-tetrowe są bardzo tanie i łatwo można je kupić. W sklepach stacjonarnych oraz w internecie ceny wahają się od 3 do 20 zł za sztukę. Najlepiej wybierać te pieluszki tetrowe, które w swoim składzie posiadają 100% bawełny lub bawełnę z domieszką bambusa. Ten materiał jest bowiem najprzyjemniejszy i najbardziej bezpieczny i korzystny dla delikatnej skory maluszka. Pozwala jej bowiem swobodnie oddychać. Ogromnym plusem jest fakt, iż pieluszki można wiele razy prać i prasować i nic się z nimi złego nie dzieje.