Kotek Pusheen

W domach, restauracjach – wszędzie dostrzec można kotki. Powstają nawet knajpy, gdzie zamawiając ciastko i kawę można wziąć na kolana futrzaka i zatapiać w jego futerku ręce. Nie można nie kochać kotów.

Machająca łapka

Kocich akcesoriów jest zatrzęsienie. Jednym z wielu często widzianych na witrynach sklepowych czy w domach znajomych może być japoński Maneki-neko z rytmiczne machającą łapką. Teraz popularność wydeptuje sobie łapkami Pusheen – kocia maskotka znana z naklejek z Facebooka.

Pusheen gadżety

Podobnie jak z innymi kultowymi futrzanymi postaciami, również w przypadku tej maskotki ludzie rzucają się na ozdoby i pamiątki, które mogą umieścić we własnym mieszkaniu, lub podarować znajomemu równie zafiksowanemu na punkcie kotów, co oni. Sklep z akcesoriami Pusheen, jeśli trafi się na taki w internecie może oferować szeroki asortyment. Z Pusheen akcesoria obejmują breloczki, naklejki, pendrive’y, piórniki, poduszki czy koszulki z odpowiedni wzorami. Arsenał proponowanych dodatków jest ogromny i zdaje się tylko poszerzać.

Uzupełnienie menażerii

Jeśli już ktoś kupuje i kolekcjonuje różne figurki czy gadżety z lubianymi postaciami i bohaterami, to bez wątpienia Pusheena akcesoria może umieścić obok elementów z Simon’s Cat, Garfielda czy Króla Lwa. Przecież podobne pamiątki lubią nie tylko młodzi, a dorośli w równym stopniu czerpać mogą przyjemność z umieszczania w domu uroczych pluszaków. Koty porywają serca większości ludzi i nikt nie powinien się tej miłości wstydzić. A plusem sztucznego zwierzaka jest to, że żadna kuweta nie będzie wołać o wysprzątanie a sierść nie uczuli.