Ubranka dla chłopca w wieku od 1 roku do 3 lat

Jeśli na sesję zdjęciową nadają się tylko eleganckie koszule i spodnie, to na spacery na świeżym powietrzu sprawdzą się ciepłe bluzy z kapturem lub kombinezony dla chłopców. Dlatego do wyboru i zakupu ubranek dla małego dziecka należy podchodzić ostrożnie, uwzględniając podstawowe zalecenia i preferencje dziecka.

Odzież dziecięca dla chłopców w wieku 1-3 lat

Aby zamówić piękne i praktyczne ubranka dla chłopca z Pinokio, trzeba dokładnie wiedzieć, jakie rzeczy będą pasować na chłopca. Główne rodzaje rzeczy w garderobie dziecka:

  • Odzież wierzchnia na sezon jesienno-zimowy. Mowa tu o kurtkach, kombinezonach, kamizelkach, parkach.
  • Odzież do domu. Do spania i do domu należy zamówić osobny zestaw ubrań: kilka spodni, szorty, podkoszulki, koszule, piżamy, bluzy lub swetry.
  • Fantazyjne ubrania. Na sesje zdjęciowe, wakacje, wieczory panieńskie lub wyjście do gości lepiej kupić elegancką koszulę, koszulkę polo, spodnie, kamizelkę, sweter z jaskrawym nadrukiem lub naszywkami.

Kupowanie zbyt wielu ubrań dla dziecka w wieku od roku do trzech lat jest niepotrzebne, ponieważ w tym okresie dzieci szybko rosną. Dlatego kupione dżinsy i T-shirty za rok będą za małe.

ubranka dla chłopca

Kryteria wyboru odzieży dziecięcej dla chłopców

Chłopcy w wieku od jednego do trzech lat aktywnie rozwijają się, rosną, uczą się tego świata. Dlatego ubrania dla nich należy kupować wysokiej jakości, wygodne, niekrępujące ruchów.

Tkaniny powinny być wyłącznie naturalne, choć dopuszcza się niewielkie ilości nici syntetycznych, takich jak elastan. Takie ubrania przepuszczają powietrze, wchłaniają wilgoć, utrzymują ciepło i nie podrażniają ani nie powodują alergii skórnych. Ponadto tkaniny naturalne są przyjemne w dotyku. Aby dziecko mogło aktywnie spędzać czas, bawiąc się, skacząc, tańcząc, należy wybrać ubranka, które nie krępują ruchów.