Urodziny małego piłkarza – jaki prezent kupić?

Zdecydowanie większość chłopców uwielbia piłkę nożną i marzy o tym, by zostać piłkarzem albo przynajmniej choć raz znaleźć się na trybunach stadionu ulubionej drużyny. Wielu marzy również o poznaniu swoich idoli. Wiadomo też, że takiego zapalonego kibica najbardziej ucieszy prezent w postaci gadżetu związanego z piłką nożną i to nieważne czy na urodziny, Dzień Dziecka, czy na Boże Narodzenie. Oto najlepsze pomysły na urodzinowy i nie tylko upominek dla małego piłkarza.

  1. Piłka

Piłkę ma w domu każde dziecko, a zwłaszcza takie, które kocha piłkę nożną. Jednak piłki z czasem się zużywają i niszczeją, zwłaszcza jeśli są eksploatowane codziennie. Niektórzy mali kibice kolekcjonują różnego rodzaju piłki. Oryginalna piłka z Mistrzostw Świata na pewno ogromnie ucieszy takiego kolekcjonera i znajdzie specjalne miejsce w jego pokoju.

  1. Koszulka

W sklepach sportowych można znaleźć dziecięce koszulki piłkarskie z numerami oraz nazwiskami piłkarzy. Taka koszulka z nazwiskiem ulubionego gracza będzie znakomitym pomysłem na prezent. Mały piłkarz będzie nią tak zachwycony, że nie będzie chciał przestać jej nosić. Od razu z dumą pochwali się oczywiście kolegom i będzie zakładał ją na swoje treningi.

  1. Rękawice bramkarskie

Jeśli idolem małego kibica jest bramkarz i sam trenuje właśnie na tej pozycji, idealnym prezentem będą bramkarskie rękawice. Mały bramkarz nie będzie chciał zdjąć ich z dłoni i chętnie będzie zakładał je na treningi.

  1. Karty piłkarskie

Idealny prezent nie tylko dla małego kibica, ale także kolekcjonera. Karty piłkarskie z ZabawkiiSzkola staną się ukochanym skarbem, którym dziecko z dumą będzie chwaliło się kolegom. Ponadto na kartach oprócz zdjęć, są także często informacje i ciekawostki o piłkarzach, więc maluch może się dowiedzieć czegoś ciekawego o swoich idolach. Ponadto karty mogą pomóc rozbudzić jego piłkarską pasję i stać się dobrą zachętą do trenowania, aby może kiedyś w przyszłości samemu być dla innych dzieciaków takim idolem, umieszczanym na kartach dla kibiców.