Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY jako pomoc mamy

Młode mamy nie mają lekko. Często przytłacza je ogrom obowiązków i opieka nad niemowlęciem. Mimo, że z całego serca kochają swoje maleństwa, to jednak całodobowa opieka nad nimi może być dla nich męcząca. Dlatego pomocne może być urządzenie do odciągania mleka, które pozwoli mamie na więcej odpoczynku.

Laktator do odciągania pokarmu

Mleko mamy jest dla dziecka najzdrowsze, bo ma najwięcej składników odżywczych i witamin. Nic więc dziwnego, że każda młoda mama chce swoje dziecko karmić własnym mlekiem. Jednak samo karmienie, szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka może być bardzo męczące, szczególnie, że dziecko ma stałą potrzebę ssania. W takich sytuacjach bardzo pomocny będzie podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY, dzięki któremu będzie można odciągnąć pokarm z piersi i podać go w butelce w dowolnej chwili.

Zalety laktatora elektrycznego

Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY to najlepsza pomoc dla młodej mamy. Zalety podwójnego laktatora elektrycznego Ameda MYA JOY są bardzo liczne. Przede wszystkim można w nim dostosować szybkość i siłę odciągania pokarmu do indywidualnych potrzeb. Poza tym zapewnia on ochronę przed rozwojem bakterii i jest w pełni sterylny. Można nim odciągać pokarm z obu piersi jednocześnie, co jest bardzo wygodne.

podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY

Gdzie kupić laktator do odciągania pokarmu?

Podwójne laktatory elektryczne Ameda MYA JOY można zakupić w sklepie milklab.pl z akcesoriami dla niemowląt i młodych rodziców. To popularny produkt, który cieszy się doskonałymi opiniami. Można go zasilać ładowarką samochodową, zwykłą lub bateriami, dlatego jest bardzo praktyczny i zawsze ma się do niego dostęp. Laktatory elektryczne podwójne z firmy Ameda MYA JOY idealnie sprawdzą się też na prezent z okazji chrzcin czy narodzin dziecka. Z pewnością każdy rodzic doceni taki podarunek.